Konkursy


V OGÓLNOPOLSKI KONKURS IM. LUDWIKA LUTAKA
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA
GRAJĄCYCH NA INSTRUMENTACH DĘTYCH BLASZANYCH
KRAKÓW 14 – 16 LISTOPADA 2013


Kalendarz przesłuchań konkursowych


Czwartek 14 XI 2013


Godz. 10.00 Oficjalne otwarcie Konkursu


Godz. 10.15 – 11.20 przesłuchania konkursowe I etap - waltornie


Piłatyk Dominik
Prośniak Oskar Amadeusz
Rywalski Szymon
Thieu-Quang Dariusz
Tokarz Dominika
Tracz Małgorzata
Treffoń Adam
Wydmuch Joanna
Zając Tomasz
Bednarz Jakub


11.20 – 11.35 przerwa

11.35 – 12.30 przesłuchania konkursowe I etap – waltornie


Całus Monika
Gniazdowska Karolina
Kawecka Natalia
Lejżak Paweł
Mendelska Weronika
Mikołajczyk Patryk
Nesuta Paweł
Nowak Jarosław


12.30 – 14.00 przerwa


14.00 – 15.15 przesłuchania konkursowe I etap – trąbki


Pawłowski Bartosz
Pompka Piotr
Skorczewski Adam
Stach Agata
Stańczak Wojciech
Targowski Mateusz
Winiarz Robert
Wochal Michał
Wontka Maciej


15.15 – 15.30 przerwa

15.30 – 16.45 przesłuchania konkursowe I etap – trąbki


Banaś Dariusz
Barton Patryk
Bem Kacper
Brusiło Paweł
Brydniak Patryk
Cuber Robert
Czakaj Lennart
Dampc Damian
Dudek Jacek


16.45 – 17.00 przerwa


17.00 – 18.00 przesłuchania konkursowe I etap – trąbki


Frączkiewicz Konrad
Gościński Marcin
Hajda Kamil
Kubicki Mikołaj
Lekstan Krzysztof
Łuniewski Szymon
Mastalerz Paweł
Nestorowicz Andrzej

Piątek 15 XI 2013


10.00 – 11.00 przesłuchania konkursowe I etap – puzony i tuby


Pieńkos Adrian
Polka-Przeworski Sławomir
Pudło Agnieszka
Pyrkosz Krzysztof
Pytel Mateusz
Rajek Adrian
Różycki Paweł
Skowronek Tomasz
Sowa Grzegorz
Stasiewicz Adam


11.00 – 11.15 przerwa


11.15 – 12.15 przesłuchania konkursowe I etap – puzony i tuby


Stolarczyk Marek
Szymajda Jan
Szymula Filip
Więzowski Kamil
Bąk Rafał
Bieniek Tomasz
Filek Piotr
Gawor Piotr
Gzik Adrian


12.15 – 12.30 przerwa


12.30 – 13.30 przesłuchania konkursowe I etap – puzony i tuby


Hadasik Paweł
Kołaczyk Filip
Krupiński Wojciech
Kubielas Jacek
Kurpanik Michał
Makowski Patryk
Olearczyk Michał
Olszówka Łukasz


13.30 – 14.30 przerwa


14.30 – 16.00 przesłuchania konkursowe II etap – waltornie


16.00 – 16.30 przerwa


16.30 – 17.45 przesłuchania konkursowe II etap – trąbki


17.45 – 18.00 przerwa


18.00 – 19.30 przesłuchania konkursowe II etap – trąbki


Sobota 16 XI 2013


10.00 – 11.00 przesłuchania konkursowe II etap – puzony i tuby


11.00 – 11.15 przerwa


11.15 – 12.15 przesłuchania konkursowe II etap – puzony i tuby

12.15 – 14.00 przerwa


14.00 zakończenie konkursu, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz
koncert laureatów
 

 

 

Próby akustyczne są przewidziane w dniach:
13 XI 2013 r. w godz. 19.30 – 21.00 oraz 14 XI 2013 r. w godz. 8.00 – 9.00
( należy je uzgadniać z sekretariatem, tel. 12 422-15-30 )

Polecamy