Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo ROZUMIEM

logo Gradus web 2017

Wielkim wydarzeniem zakończyła się II edycja projektu „Gradus ad Parnassum – Akademia Mistrzowskiej Pianistyki”. Naszą szkołę odwiedził i zaprezentował autorski wykład austriacki artysta Alfred Brendel – legenda światowej pianistyki, niezrównany interpretator utworów Mozarta, Beethovena i Schuberta, autor olbrzymiej ilości nagrań. Spotkanie z tak charyzmatycznym, emanującym wewnętrzną mocą człowiekiem poruszyło nasze serca i przeniosło w rejony sztuki najwyższej. W blasku tego zaszczytnego dla nas spotkania ogrzały się inne imprezy, jakie zaproponowaliśmy w ten październikowy weekend całemu środowisku polskich pedagogów fortepianu.

Gradus ad Parnassum – Akademia Mistrzowskiej Pianistyki” jest rodzajem konferencji, ma  charakter unikatowy i prestiżowy ze względu na udział wybitnych wykładowców – pedagogów o uznanej, światowej renomie. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko nauczycieli, ale też uczniów i absolwentów szkół muzycznych. Formuła przedsięwzięcia jest swego rodzaju pianistycznym świętem, możliwością spotkania, rozwoju, pogłębiania wiedzy i umiejętności, a także wysłuchania młodych, zdolnych adeptów sztuki pianistycznej, wychowanków krakowskich szkół muzycznych na czele ze szkołą, w której projekt się odbywa.

Kolejna edycja projektu za rok, tradycyjnie w październiku!

Serdecznie zapraszamy i cieszymy się na ponowne spotkanie w gronie przyjaciół!

Wszelkie spostrzeżenia, uwagi, pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Organizatorzy

Informacje o I edycji TUTAJ

Informacje o II edycji TUTAJ

Informacje o III edycji (2019) TUTAJ

1I1A0107NataliaJansen2018bnwNetsizeSharp 

fot. Natalia Jansen

1I1A0109NataliaJansen2018bnwNetsizeSharp

fot. Natalia Jansen

1I1A0642NataliaJansen2018netsizeSharp

fot. Natalia Jansen

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

mkidn 01 cmyk

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Logo Małopolska V RGB 2

 

 

Partnerzy:

STARY LOGO OK 

 

logo Silesia

 

unnamed

 

PWM 2016 COLOUR

 

 

Ważne informacje