Jest absolwentką Państwowego Liceum Muzycznego w Krakowie (klasa rytmiki i klasa fortepianu). W 2002 r. ukończyła studia w Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Kompozycja i Teoria Muzyki w zakresie rytmiki, gdzie obroniła pracę magisterską z improwizacji fortepianowej u prof. Szabolcs'a Esztényi'ego. Swoje zainteresowania rozwijała uczestnicząc w wielu kursach w kraju i za granicą, takich jak m.in.: kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Centrum Animacji Kultury, Congrès international de la Rythmique - Institut Jaques-Dalcroze, Genève.

Działalność pedagogiczną rozpoczęła w 2003 r. w Szkole Muzycznej I stopnia nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie, gdzie obok pracy pedagogicznej organizuje i prowadzi koncerty edukacyjne dla najmłodszych melomanów.

Od 2005 r. pracuje w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie, gdzie na Wydziale Rytmiki prowadzi zajęcia improwizacji fortepianowej. W ubiegłych latach, w tej samej szkole, na Wydziale Wokalnym uczyła również rytmiki i akompaniowała do zajęć ruchu scenicznego.

Od roku 2013 posiada stopień nauczyciela dyplomowanego.

Polecamy